March 2, 2018

“4 Mart idpchitchat konuklarından biri de Avustralya Göç Ajansı yöneticisi Avukat Ceren GÜNEY. Avustralya’ya göçmenliği uzmanından dinleyin, sorularınızın cevaplarını birinci ağızdan öğrenin.”

Ücretsiz IDP AVUSTRALYA EĞİTİM ve YAŞAM KARNAVALI ile IDP Education, Avustralya Ticari Ataşeliği’nin işbirliğiyle 4 Mart 2018 Pazar günü 17:00 – 20:00 arası İstanbul Intercontinental Hotel’de Avustralya’nın önde gelen eğitim kurumlarını, bürokratlarını, işadamlarını, mezunlarını ve markalarını bir araya getiriyor.

Avustralya Göç Ajansı Türkiye Direktörü Avukat Ceren Güney de uzman olarak katılacağı İkinci salonda göçmenlik, öğrenci vizeleri, kariyer yönetimi, mezunların deneyimleri, Avustralya’da yaşam ve çalışma olanakları, göçmenlik gibi birçok alanda deneyimlerine, bilgilendirme, sohbetlerine ve eğitimlerine ücretsiz olarak siz de katılabilirsiniz.

Ücretsiz IDP AVUSTRALYA EĞİTİM ve YAŞAM KARNAVALI ilgili detayları aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz: https://www.facebook.com/events/388238494957385/

Kayıt yaptırmadan da gelebilirsiniz.

Posted in: Blog
Avustralya Göç ve Eğitim Ajansı & IEA-A