Ajansımızın bir özelliği de lisanslı Eğitim ve Göçmen Danışmanımız Feriha Guney (QEAC C102 | MARN 0960690) ile Avustralya’nın yetkili Avukatı Ceren Guney (New South Wales Hukuk Derneği) tarafından sunulan eşsiz bir işbirliğidir. Her dosyanızı birlikte ele alıyorlar ve hizmetlerimiz sadece başvuru öncesi ve başvuru aşamasında değil, aynı zamanda Avustralya’da bulunan ofisimiz aracılığıyla devam ediyor. Size sunduğumuz destek süresi sınırlı değildir; her zaman, her konuda bizden danışmanlık alabilirsiniz.

Feriha Guney ve Ceren Guney, Avustralya’ya göç etmek, eğitim almak, çalışmak, yaşamak veya iş kurmak isteyen herkese profesyonel göçmen danışmanlığı hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Size bu yolculukta destek olmak ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Feriha Guney

Migration Agent Registration No – MARN: 0960690

Qualified Education Agent Counsellors QEAC number: C102

Avustralya Göç ve Eğitim Ajansı’nı diğer göçmen danışmanlarından ayıran en büyük fark, kurumun kurucusu ve danışmanı olan Feriha Güney’in Türkiye ve Avustralya’da sürekli ikamet eden ilk “resmi göçmen danışmanı” olmasıdır.

Feriha Guney, 1985 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nden İdari Bilimler ve Kamu Yönetimi alanında mezun olduktan sonra ailesiyle birlikte Avustralya’ya göç etmiştir. Sydney’de yüksek lisans eğitimini tamamladıktan sonra Sydney Üniversitesi’nde Çok Kültürlülük Araştırma Merkezi’nde ve 66 farklı dilde yayın yapan Avustralya Devlet Radyosu SBS Türkçe bölümünde program yapımcısı ve sunucusu olarak uzun yıllar görev yapmıştır.

Otuz yılı aşkın süredir Avustralya’da edindiği eğitim ve profesyonel deneyimler, Avustralya’ya göç etmeyi düşünen, eğitim almak isteyen, çalışıp yaşamak isteyen ve iş kurmayı hedefleyen kişilere profesyonel göçmen danışmanlığı hizmeti sunmasını mümkün kılmaktadır. Bu deneyim, Avustralya Göç ve Eğitim Ajansı’na çeyrek asra yakın bir süredir süregelen bir bilgi birikimi ve hem Avustralya’da hem Türkiye’de güvenilir bağlantılar ağı sunmaktadır. Size bu yolculukta destek olmak için buradayız.

Ceren Guney

Ceren Guney, eğitimini tamamen Sidney, Avustralya’da almış bir profesyoneldir. Sidney Üniversitesi’nde Ekonomi ve Hukuk alanlarında çift lisans eğitimini tamamladıktan sonra Amerika ve Hollanda’da eğitim görmüştür. 2009 yılında dünyanın önde gelen hukuk firmalarından biri olan “K & L Gates”de altı yıl avukatlık yapmıştır. Şu an Avustralya Göç ve Eğitim Ajansı Türkiye ofisinde “yönetici danışman” olarak çalışmaktadır.

Avukat Ceren Guney, resmi olarak Avustralya Barosu’na (NSW Law Society) bağlıdır ve noter işlemleri ile yeminli tercümanlık işlemlerini yapma yetkisine sahiptir.

Avustralya’da büyümüş olması sayesinde müşterilerimizin Avustralya’da yaşam, eğitim ve diğer konularla ilgili tüm sorularına cevap verebilme yeteneğine sahiptir. Sizlere bu konuda yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Merak ettiğiniz her şeyi öğrenmek ve size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçin. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız! E-posta: sydney@inteducation.com Telefon: +90 546 946 38 11 | +90 212 800 79 11 | +61 2 9232 7055 | +61 477 524 039 Web sitelerimiz: www.avustralyagocajansi.com | www.mystudyinaustralia.com
Avustralya Göç ve Eğitim Ajansı & IEA-A