IEA-A, MARA’ya kayıtlı öğrenci vizesi hizmeti sunan tek firmadır. Eğitim ve göçmenlik danışmanlığı olmak üzere iki farklı alanda hizmet veriyoruz. Bu iki hizmet, ayrı yasal yükümlülüklere sahip olmakla birlikte, her iki alanda da geniş bir bilgi birikimine sahibiz.Geleceğinizi şekillendirdiğiniz bu süreçte, hem eğitim hem de iş geçmişinizi dikkatle değerlendirip, kariyer ve yaşam hedeflerinize en uygun okulları ve programları seçmenize yardımcı oluyoruz. Eğer ileride göçmenlik düşünüyorsanız, en baştan doğru eğitim programı ve eyalet seçiminin ne kadar kritik olduğunu anlatıyoruz.Biz sadece başvurularınızı gerçekleştirmekle kalmıyor, aynı zamanda başvuru belgelerinizi en iyi şekilde hazırlıyoruz. Eğitim hedeflerinizi ifade eden önemli belgelerin hazırlanmasında size rehberlik ediyoruz. Sadece karlı değil, sizin özel koşullarınıza en uygun eğitim kurumunu ve programını seçmenize yardımcı oluyoruz.

Başvuru dosyanızı yasalara uygun bir şekilde hazırlamak ve sonrasında ücretsiz göçmenlik danışmanlığı vermek için buradayız. Avustralya’ya yerleşme aşamasında size rehberlik ediyoruz ve yerinde destek sunuyoruz.

Sadece başvuru aşamasında değil, Avustralya’ya yerleştikten sonra da size yardımcı oluyoruz. Avustralya’daki yaşam ve iş deneyimlerimize dayanarak size CV hazırlamada ve iş bulmada yardımcı oluyoruz. Sizlere, gitmeden önce ve sonra, her konuda danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Eğer öğrenci vizesine başvurmayı düşünüyorsanız, gerekli şartları sağlayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Merak ettiğiniz her şeyi öğrenmek ve size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçin. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız! E-posta: sydney@inteducation.com Telefon: +90 546 946 38 11 | +90 212 800 79 11 | +61 2 9232 7055 | +61 477 524 039 Web sitelerimiz: www.avustralyagocajansi.com | www.mystudyinaustralia.com

Avustralya Göç ve Eğitim Ajansı & IEA-A