August 24, 2017

Perşembe, 23 Ağustos

Bu bülten 17-18 “Skill Select” davetiyeleri ile ilgili yorumlarımızı içermektedir.

Bölgesel vizesi için (489) bekleme suresi en düşük ve 60 puan ile kolayca davetiye almanız mümkün olan bir vize turudur. Bu vize turu için “bölgesel kesimde” ikamet eden bir akrabanızın veya eyalettin size sponsor olması gerekmektedir.

Bağımsız göçmenlik vizeleri için daha önce belirtiğimiz gibi, çoğu meslekler için kotalar yükseltilmiştir, ancak, başvuran kişi sayısında artmıştır. 189 vize turu için son 3 ay içeresinde 3000 davetiye gönderilmiştir.

Bu nedenle, bekleme suresi artmıştır, ancak çoğu meslek için kotalar hala aktiftir. Biz bekleme surelerinin kısalması için müşterilerimize 70 puanı tamamlamalarını önermekteyiz. Puanınızı yükseltme yöntemlerinizi bize başvurarak öğrenebilirsiniz.

Ayrıca eyalet sponsorluğundan gelecek 5 puan almamız mümkündür. Şimdiye kadar en fazla destek veren eyaletler QLD, South Australia, Tasmania ve Victoria’ dir.

Göçmenlik ile ilgileniyorsanız, lütfen danışmanlarımız ile bir görüşme ayarlayanız.

Danışmanlarımız size mesleğiniz için gereken puanı belirtecek, puanınızı yükseltmek için veya eyalet sponsorluğu sağlamak için stratejiler verecektir.

Comments

Be the first to comment.

Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Avustralya Göç ve Eğitim Ajansı & IEA-A