September 27, 2021

Güney Avustralya eyaleti vasıflı göçmen alımını artırabilmek için 70 yeni mesleği daha listesine ekledi.

28 Eylül 2021’den itibaren yürürlüğe girecek olan uygulamada, Avustralya dışından yapılacak göçmenlik başvuruları hedeflenirken, adaylardan, kendi alanlarında minimum 8 yıllık iş deneyimi ile ileri derecede İngilizce bilmeleri isteniyor. Meslek listesinde yer alan her meslek için aranan koşullar 28 Eylül 2021 Salı günü eyaletin göçmenlik sayfasında yayınlanacak.

Güney Avustralya eyaletinin desteğini alabilmek için adayların her şeyden önce federal hükümetin talep ettiği koşullara sahip olmaları gerekmekte. Yurtdışından Güney Avustralya eyaleti için minimum koşulları yerine getiren adaylar eyalet için ön başvuruda bulunabilecekler. Ön başvurunun, göçmenliğe kabul için garanti olmadığı, başvuran adaylar arasında, eyalet için uygun bulunanlara davetiye gönderileceği belirtiliyor.

Göçmenlik değerlendirmesi için, bize ulaşabilirsiniz.

[contact-form][contact-field label=”Name” type=”name” required=”true” /][contact-field label=”Email” type=”email” required=”true” /][contact-field label=”Website” type=”url” /][contact-field label=”Message” type=”textarea” /][/contact-form]

Avustralya Göç ve Eğitim Ajansı & IEA-A