Başarılı kariyeri olan ve belli bir mal varlığına sahip iş adamlarına yönelik göçmenlik vizeleri de bulunmaktadır.

Avustralya, başarılı iş adamlarının, yüksek düzey yöneticilerin ve yatırımcıların ülkeye gelip yeni iş kurmalarına veya mevcut işletmelere yatırım yapmalarına olanak sağlamakta ve sürekli olarak Avustralya’da ikamet etmelerine teşvik etmektedir.

Bu vize turu 5 yol ile sağlanabilir:

  1. Ticari Yenilik – Avustralya’ da ticari faaliyetler kurmak isteyen işletme sahipleri için.
  2. Yatırımcı – Avustralya Eyaleti veya Bölgesindeki tahvillere 1,5 milyon dolar yatırım yapmaya istekli kişiler için.
  3. Önemli Yatırımcı – Avustralya’ deki yatırımlara 5 milyon dolar yatırım yapmak isteyenler için.
  4. Premium Yatırımcı – önemli miktarda fon sağlayan, Avustralya’ deki prim yatırımlarına uymak için en az 15 milyon dolar yatırmaya istekli kişiler için.
  5. Girişimci – en az AUD 200.000 tutarında bir finansman anlaşması imzalayan kişiler için.

Başarılı iş yöneticileri ve yatırımcılar için vizeler son derece karmaşık olabileceğini ve gerekli koşulları sağlayıp sağlamadığınızı belirlemek zor olabilir. Buna ek olarak, birden fazla yol size uygun olabilir.

Başarılı iş yöneticileri ve yatırımcılar için vize seçeneklerinin size uygun olup olmadığı konusunda veya başvurunuzda size yardımcı olmamızı isterseniz lütfen bize ulaşınız. İlk görüşmemizde size kapsamlı bir ön değerlendirme yaparak seçenekleriniz ve bu seçeneklere nasıl ulaşacağınız konusunda detaylı bilgi vereceğiz.

Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için TR +90 546 946 38 11 | AU +61 2 9232 7055 numarasından veya [email protected] mail adresinden ulaşabilirsiniz.

    Avustralya Göç ve Eğitim Ajansı & IEA-A