Şirketimiz MARA’ya kayıtlı öğrenci vizesi hizmeti veren tek firmadır. Geleceğinizi şekillendirdiğiniz bu süreçte, eğitim ve iş geçmişinizi dikkatle değerlendirip, kariyer ve yaşam hedeflerinize en uygun okulları seçmenizde yardımcı oluyoruz. Eğitiminiz sonrasında çalışma vizesine başvurmayı, ve ilerde göç etmeyi, düşünüyorsanız, en baştan doğru eğitim programına, doğru eyalette, başvurmanız çok önemli. Avustralya’daki tüm üniversitelere, TAFE, tüm dil okulları ve özel okullara bizim ile kayıt olabilirsiniz. Tüm başvuru sürecinde tam kapsamlı danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Avustralya ofisimiz ile tüm aşamaların yerinden takibini yapmaktayız. Avustralya’ya yerleşme aşamasında desteğimizi sürdürmekteyiz.

Hizmetlerimiz:

Her yıl 600.000‘ den fazla yabancı öğrenci eğitim için Avustralya‘ yı tercih ediyor. Avustralya Amerika’ nın ardından dünyada en fazla yabancı öğrenci alan ülkedir.

2016 senesinde yapılan, “Academic Ranking of World Universities (ARWU)” araştırmasına göre, 8 Avustralya üniversitesi, dünyanın en iyi 100 üniversitesi arasında yer alıyor. Buna ek olarak, 42 devlet üniversitesinin hepsi dünyanın en iyi ilk altı yüz üniversite içinde yer alıyor.

Dünya standartlarında eğitim sunan yenilikçi Avustralya üniversitelerinde eğitim görmek düşündüğünüzden daha kolay olabilir. Üstelik Amerika ve İngiltere gibi eğitimde gelişmiş ülkelere göre, daha esnek giriş imkanları sunar. Avustralya‘ da bulunan üniversitelerin öğrenci alımlarında not ortalama barajı (GPA) ve GMAT / GRE gibi sınavlara ait puan şartı aranmamaktadır.

Eğitim sistemindeki esnekliğinin yanı sıra, Avustralya, İngiltere ve ABD ile kıyaslandığında yaşam ve eğitim masrafları bakımından oldukça ekonomik. Bununla birlikte tüm öğrenci ve eşlerine yasal çalışma hakkı tanımaktadır. Bu sayede bazı masraflarınızı, alacağınız ücretlerle karşılayabilirsiniz.

Avustralya, uluslararası öğrencilere gerekli koşulların sağlanması koşuluyla tanıdığı:

gibi olanaklarla tüm batılı ülkelerden çok daha fazla olanağı sunuyor.

Avustralya, birçok ülkenin aksine, gerekli koşulları sağlayan mezunlara vatandaşlık için olanaklar sağlamaktadır.

Avustralya’daki tüm üniversitelere, TAFE, tüm dil okulları ve özel okullara IEA – A / Avustralya Göç ve Eğitim Ajansı aracılığıyla kayıt olabilirsiniz.

    Avustralya Göç ve Eğitim Ajansı & IEA-A